Kuidas käib tellimise protsess?

1 – kohtumine

Esmalt soovime Sinuga meie stuudios kohtuda. Selleks soovime, et teeksid natuke ettevalmistusi – võtaksid ära esialgsed mõõdud ja teeksid lihtsa joonise, et näeksime ära pistikupesade, kommunikatsioonide, akende ja uste asukohad. Võimalusel võiksid teha ka mõned fotod mööbli planeeritavast asukohast. Mõõtudest on meil planeerimisjärgus vaja:

  • seinte mõõtmeid (laius-kõrgus)
  • akende ja uste mõõtmeid (akende puhul ka kõrgus põrandast)
  • Pistikupesade, veetorude, äravoolu ja ventilatsiooni asukohti.

Töö ladusamaks sujumiseks on hea, kui Sul on juba paberile või mõnda vabalt valitud disainiprogrammi visandatud esmane disainiidee.

Stuudios loome koos lõpliku disaini, valime sobivad materjalid ja furnituuri ning soovi korral saame juba valida ka meie koostööpartneri poolt pakutava tehnika, valamud ja segistid.

2 – pakkumine

Vaatame koostöös loodud disaini hoolikalt üle, teeme sellest 3D joonise ja saadame pakkumise koos joonisega Sulle.

Sul on võimalus kogu loodav mööblilahendus üle vaadata ja läbi mõelda, kas kõigi Sinu soovide ja vajadustega on arvestatud. Võibolla on meiega koostöös mööbli disainimise käigus tekkinud uusi mõtteid ja ideid, mida võiks lahendusse kaasata. Vajadusel saame uued mõtted ja muudatused sisse viia, kuna meile on oluline, et saaksid parima võimaliku lahenduse – seega ära pelga oma mõtteid meiega jagada.

3 – mõõtmine

Kui disain on 100% paigas ja selles enam muudatusi ei tule, siis on vaja pakkumine kinnitada. Pakkumise kinnitamiseks on vajalik saata kinnitusega e-kiri ning tasuda 50% hinnapakkumises toodud maksumusest.

Kui need sammud on täidetud, tuleme Sulle külla! Lepime kokku sobiva aja ja võtame täpselt kõik kriitilised mõõtmed, et veenduda jooniste ja tegeliku ruumi vastavuses. Pärast mõõtmete võtmist teeme jooniste topeltkontrolli, kinnitame tellimuse ja anname eeldatava valmimise aja.

4 – valmistamine ja paigaldus

Nüüd algab mööbli valmistamise protsessi kõige keerukam osa ehk ootamine. Kuna eritellimusmööbli valmistamine võtab aega ca 7-8 nädalat, hoiame Sind progressiga kursis ning anname nädal enne mööbli valmimist teada, et kokku leppida paigalduse aeg.

Mööbli valmimisel ootame arvest ülejäänud 50% tasumist.

Valminud mööbel jõuab kokkulepitud ajal kokkulepitud kohta moodulitena ning sõltuvalt lahenduse keerukusest võtab selle paigaldamine meie osavate meistrite poolt aega 1-2 päeva. Pärast paigaldust veendume mööblilahenduse ja disaini vastavuses ning Sinu tellitud mööbel on kasutamiseks valmis!